Klub péče SlimFOX

pro svědomité a cílevědomé klienty SlimFOX

Vítejte naše milá klientko, milý kliente!

Toto oslovení si dovolujeme, protože předpokládáme, že se známe a že jste u nás již někdy byla/byl. Pravděpodobně jste podstoupil/a nějakou kosmetickou proceduru, ošetření, diagnostiku nebo konzultaci. Pokud se mýlíme a jste zde náhodou, omlouváme se, ale dokud se nestanete klienty nejkomplexnější kosmetiky v Brně, nemáme Vám zde co nabídnout. A to byla škoda, protože toho nabízíme opravdu hodně. Naše služby poskytujeme již od roku 2010, tj. více než 14 let, nejrůznější typy ošetření jsme poskytli přes 5000 klientům a současně jsme dle Google nejvíce a nejlépe hodnocený kosmetický salón v Brně.

Jestliže jste našim klientem, umožníme Vám zde sledovat průběh Vašeho ošetření. Uvidíte jednotlivé návštěvy, zjistíte, jaká je struktura Vašeho ošetření. Ukážeme Vám, jaká by měla být pravidelnost v péči vzhledem k Vašemu věku a jak si vedete.

Pro analýzu Vašeho ošetření je potřeba absolvovat kompletní kosmetickou péči v délce 90 nebo 60 minut. Samostatné čištění pleti nebo jen dílčí úkony jako je radiofrekvence, IPL, bublinkový peeling nenahrazují pravidelnou kompletní péči a jako takové jsou pokládány za doplněk k pravidelnému profesionálnímu ošetření. Samozřejmě zde můžete sledovat i pedikúru a využít doporučení Vaší příští návštěvy.

Budeme moc rádi, pokud Vám tato aplikace bude užitečným pomocníkem a pomůže Vám s pravidelností péče, která bezesporu přináší dlouhodobý užitek a opravdu výrazným způsobem zpomaluje známky stárnutí.